Niedziela, 3 Marzec 2024 
 
 Menu Główne
>>> Strona główna
>>> Forum
>>> Artykuły
>>> Linki
>>> Statystyka
>>> Pierwsze 10
>>> Rekomenduj
 
 
 Szukaj

 
 
 Subskrypcja
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych wersjach, dodatkach albo aktualizacji strony - podaj swój e-mail i zapisz się !
Email:

Dodaj  Usuń
 
 
 Panel
>>> Pomoc
>>> Nowy użytkownik
>>> Logowanie
 
 
 Kto zalogowany
Goście: 1
Użytkownicy: 0
 
 
 Kontakt

left e-mail
ICQ: 230809939
Gadu-Gadu: 749783

 
 


UFO nad Meksykiem
: 13/05/04 - 09:43:57 przez Admin
 
Kaseta wideo, opublikowana przez siły powietrzne Meksyku, zelektryzowała społeczność badaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, czyli UFO.

Nagranie, wykonane kamerą na podczerwień, pokazuje 11 niezidentyfikowanych obiektów latających, krążących wokół samolotu zwiadowczego. Filmowanie w podczerwieni było konieczne, ponieważ UFO, wykryte przez radar, były niewidoczne gołym okiem.

Dziennikarz Jaime Maussan, przekonany, że pozaziemskie istoty odwiedzają naszą planetę w swych "latających talerzach", powiedział we wtorek na konferencji prasowej, że obiekty, utrwalone na kasecie wideo były realne i "sprawiały wrażenie inteligentnych". Widać wyraźnie, jak zmieniają kierunek i otaczają ścigający je samolot.

"Nie można ich było zobaczyć gołym okiem, ale one tam były, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Miały masę, miały energię i poruszały się" - powiedział Maussan po pokazie 15-minutowego filmu, przeprowadzonym za zgodą Ministerstwa Obrony.

Resort potwierdził, że film został nakręcony przez siły powietrzne 5 marca nad stanem Campeche.

"Nie jesteśmy sami! To niesamowite!" - wołał jeden z pilotów. Film, nakręcony przez załogę samolotu, patrolującego rejon Zatoki Meksykańskiej w poszukiwaniu przemytników narkotyków, ukazuje 11 obiektów - świetlnych kul - lecących w szyku, zmieniających kierunek, a chwilami ginących w chmurach.

"W pewnej chwili ekrany radarów pokazały, że (niezidentyfikowane obiekty) są za nami, na lewo od nas i przed nami. Poczułem się wtedy trochę nieswojo" - powiedział major Magdaleno Castanon, z którym Mausson przeprowadził wywiad.

Z Meksyku wielokrotnie dochodziły już informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających. Większość z tych obserwacji naukowcy potrafili wyjaśnić całkiem racjonalnie. Ich zdaniem, za UFO brano meteoryty, balony pogodowe, naturalne zjawiska atmosferyczne itp. Wciąż zdarzają się też próby oszustw.

Komentarz:

Nie ma komentarzy.

   
 
 Głosowanie
Czy odkryty niedawno nowy obiekt większy od Plutona powinien zostać uznany za planetę?
 
Tak
Nie
Nie wiem
 

 
 
 Kalendarz
Dzisiaj są imieniny:
>> więcej
 
 
 Reklama
AstroNET - Polski Portal Astronomiczny
SONDY KOSMICZNE
 
 
   Copyright © by Arkadiusz Jarecki 2000-2011. All rights reserved.